Kanalizasyon Sorunları ve Çözümleri
Alt Katların Kanalizasyon Tasması Nasıl Engellenir
Alt Katların Kanalizasyon Tasması Nasıl Engellenir
Alt Katların Kanalizasyon Tasması Nasıl Engellenir Alt katların kanalizasyon taşmasının bazı sebepleri vardır. Bunlardan birincisi kanalizasyon borularının tıkanması, binanın kanalizasyon boruları tıkandığında kanalizasyon önü gitmediği ..
Logar Tıkandı, Kanalizasyon Geri Basıyor
Logar Tıkandı, Kanalizasyon Geri Basıyor
SORUN: Beşiktaş’ta bir vatandaş bizi arayarak kanalizasyon sorunlarının olduğunu söyleyerek şu şekilde devam etti, logar tıkandı, kanalizasyonun geri basıyor, ama bu ilk değil, binanın logarı defalarca tıkandı, her seferinde iskiyi aradık, ..
Lağım Kanalı Çöktü ve Logar Tıkandı, İski Logarı Açarmı, Çözümü Nedir?
Lağım Kanalı Çöktü ve Logar Tıkandı, İski Logarı Açarmı, Çözümü Nedir?
       İstanbul’un en eski semtlerinden birisi olan Beşiktaş ilçesinde kanalizasyon arızaları ile ilgili birçok çalışma yaptık,  eski ve tarihi yönü ağır basan bu ilçenin bazı semtlerindeki evleri de doğal eskidir.  Eski evlerde meydana gel..
Kanalizasyon Ustası 0 537 940 2749 Ustalar Kanalizasyon İstanbul
Kanalizasyon Ustası 0 537 940 2749 Ustalar Kanalizasyon İstanbul
Kanalizasyon Ustası 0 537 940 2749 Ustalar Kanalizasyon İstanbul      Evimizin yâda binamızın atık su gideri bazen yerin altından yatay tünel kazarak bağlanır. Bu durum hem yeni inşaatlar hem eski binalar için söz konusu olur. Yeni inşaa..
 
Çalışmalarımız ve Uygulamalarımız

KANALİZASYON USTASI

       1984 yılından itibaren İstanbul'da Kanalizasyon üzerine çalışmalar yürütüyoruz,  İstanbul'un her ilçesinde her semtinde çalımlamalarımız oldu  Kanalizasyon Tamiratı,  Kanal Açma, Kanalizasyon İçin Tünel,  Bina İçi Drenaj, Bina dışı drenaj, Drenaj Kuyusu, Lağım Kuyusu, Fosseptik Çukuru, Logara Çekvalf Montajı, Logar Tamiri, Logar Temizleme, bodrum katı kanalizasyon ve kot farkı üzerine çalışmalar yapıyoruz

 Kanalizasyon Arıza/Tespit/Kesin Çözüm;   Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma / Kanalizasyon Tamiri / Apartman Kanalizasyon Sorunlarını Tespit Etme / Çözme

Su Basması Çözümleri: Bodrum ve Zemin Katların Su Basması Sorununu Çözüyoruz. Bina İçinde Yapmış olduğmuz çalışmalar ile Binaların Zemininde ve temelinden çıkan sulara kesin çözüm buluyoruz. 

Su Baskınlarını Önlüyoruz; Su baskınları denilince aklınıza sadece yağmur yağdığında cadde ve sokaklarda oluşan sel şeklinde sular gelmesin, bu tür sel baskını şeklinde ki sulardan daha tehlikeli olan Lavabo, Tuvalet, Klozet ve Logar taşması şeklinde olan baskınlardır. Normal şartlarda kanalizasyon boruları, Evlerimizin Tuvalet, banyo ve mutfaklarında kullanmış olduğumuz suları dışardaki cadde ve sokakların altından geçen şehir kanalizasyon boruların ulaştırır. Ancak şiddetli yağmurlarda bu durum tersine döner, şehir kanalizayson borularına sığmayan atık sular ters istikamette akarak tuvalet, mutfak ve banyolardan taşar. bunun sonucunda atık sular ve lağım suları evin içine dolar....Kanalizasyon tesisatına Çekvalf Montajı yaparak su baskınlarını önlüyoruz.

 Kanalizasyon Kapağı /  Plastik Logar Kapağı / Kompozit Rögar Kapağı Montajı

 Logar Temizleme ve Lagar Bakımı;  Logar Tamiri / Logar Kapağı /  Logar Taşması /  Loğar Bacası /  Kuyu Ustası

 Lağım Faresi Önleme;  Lağım Faresi Engelleme çalışmaları yapıyoruz.

 KANALİZASYON ARIZA ÇÖZÜMLERİ: Kanal Arızalarını tespit ediyor, Kırmadan yerin altından çalışma yaparak sorunları gideriyoruz. 

kanalizasyon ustası

kanalizasyon bağlantısıkanalizasyon tamirilogar yapımıkanalizasyon gideri bağlantıskanal açma logar açma tıkanıklık açma

 

 
Paylaş