Kanal Açma
Kanal Açma: Tıkanan Kanalizasyon Açma İşlemi Yapılır, Tıkanıklı çökme sonucu oldu ise en uygun yöntemlerle kanalizasyon tesisatı boruları değiştirilir. Kanalizasyon:Kanalizasyon sisteminde meydana gelen çoğu arıza özellikle tıkanma, lağı..
Logar Açma
Logar Açma Çalışmaları. Logarların sürekli kontrol edilmesi ve temizlenmesi gerekir. Logarlar/Rögarla Neden Önemlidir.               Binanın çevresindeki atık su borularının toplandığı ve tek bir ana boruya bağlandığı kısımdır. Kanali..
Kuyu - Logar Bacası
Kuyu:   Lağım gideri borusu seviyesi İSKİ kanalizasyon borusu seviyesinden aşağıda olan  yani kot farkı olan bodrum zemin ve giriş katların  kanalizasyon gideri sisteminin çalışmasını sağlamak için site ya da bina bahçesine kuyu ya da logar..
Tünel Ustası - Kanalizasyon Tüneli Açma
Tünel: Binanın lağım giderini yeraltından tünel  giderek bağlıyoruz.  Kot farkının olduğu,  kanalizasyon ve lağım gideri seviyesinin iskinin ana Kanalizasyon borusu seviyesinden aşağıda olduğu Bodrum  zemin ve giriş katlar için tünel kazara..
Çekvalf Montajı - Kanalizasyon Çekvalfi
Çekvalf  Ustası: Bodrum ve zemin katlar, şiddetli yağmur yağmasından sonra oluşan su baskınlarına ve taşkınlarına maruz kalmaktadır. Bu sular atık su olduğu için ne kadar temizlik yapılsa da hiçbir eşya tekrardan kullanılmamaktadır. Çözüm o..
Kompozit Rögar Kapağı
Plastik Logar Kapağı, Kompozit Rögar Kapağı    Rögar kapakları kullanıldığı yere uygun olmalıdır. Hem görünüm olarak hem özellik olarak. Gerek bina içerisinde gerekse site içerisinde göze hoş görünmelidir.  Rögar kapakları sabit ve kilit..
Çalışmalarımız ve Uygulamalarımız

KANALİZASYON USTASI

       1984 yılından itibaren İstanbul'da Kanalizasyon üzerine çalışmalar yürütüyoruz,  İstanbul'un her ilçesinde her semtinde çalımlamalarımız oldu  Kanalizasyon Tamiratı,  Kanal Açma, Kanalizasyon İçin Tünel,  Bina İçi Drenaj, Bina dışı drenaj, Drenaj Kuyusu, Lağım Kuyusu, Fosseptik Çukuru, Logara Çekvalf Montajı, Logar Tamiri, Logar Temizleme, bodrum katı kanalizasyon ve kot farkı üzerine çalışmalar yapıyoruz

 Kanalizasyon Arıza/Tespit/Kesin Çözüm;   Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma / Kanalizasyon Tamiri / Apartman Kanalizasyon Sorunlarını Tespit Etme / Çözme

Su Basması Çözümleri: Bodrum ve Zemin Katların Su Basması Sorununu Çözüyoruz. Bina İçinde Yapmış olduğmuz çalışmalar ile Binaların Zemininde ve temelinden çıkan sulara kesin çözüm buluyoruz. 

Su Baskınlarını Önlüyoruz; Su baskınları denilince aklınıza sadece yağmur yağdığında cadde ve sokaklarda oluşan sel şeklinde sular gelmesin, bu tür sel baskını şeklinde ki sulardan daha tehlikeli olan Lavabo, Tuvalet, Klozet ve Logar taşması şeklinde olan baskınlardır. Normal şartlarda kanalizasyon boruları, Evlerimizin Tuvalet, banyo ve mutfaklarında kullanmış olduğumuz suları dışardaki cadde ve sokakların altından geçen şehir kanalizasyon boruların ulaştırır. Ancak şiddetli yağmurlarda bu durum tersine döner, şehir kanalizayson borularına sığmayan atık sular ters istikamette akarak tuvalet, mutfak ve banyolardan taşar. bunun sonucunda atık sular ve lağım suları evin içine dolar....Kanalizasyon tesisatına Çekvalf Montajı yaparak su baskınlarını önlüyoruz.

 Kanalizasyon Kapağı /  Plastik Logar Kapağı / Kompozit Rögar Kapağı Montajı

 Logar Temizleme ve Lagar Bakımı;  Logar Tamiri / Logar Kapağı /  Logar Taşması /  Loğar Bacası /  Kuyu Ustası

 Lağım Faresi Önleme;  Lağım Faresi Engelleme çalışmaları yapıyoruz.

 KANALİZASYON ARIZA ÇÖZÜMLERİ: Kanal Arızalarını tespit ediyor, Kırmadan yerin altından çalışma yaparak sorunları gideriyoruz. 

kanalizasyon ustası

kanalizasyon bağlantısıkanalizasyon tamirilogar yapımıkanalizasyon gideri bağlantıskanal açma logar açma tıkanıklık açma

 

 
Paylaş